LAWETA.GLIWICE.PL

LAWETA GLIWICE I OKOLICE 24H

FAQ

ZADZWOŃ TERAZ
530 775 333

nasza lista faq

lista najczęściej zadawanych pytań

Podczas jazdy pękła mi opona. Czy mogę liczyć na pomoc w mianie koła?

Tak, chętnie pomożemy Ci w zmianie koła i to bez względu na lokalizację zdarzenia. Jako profesjonalna firma posiadamy do tego odpowiedni sprzęt i narzędzia, dlatego sprawnie i szybko zmienimy koło na nowe w każdym miejscu. Wystarczy, że zgłosisz nam swoją potrzebę, a wyślemy na miejsce jednego z naszych fachowców, który skutecznie zajmie się zmianą opony. Jeżeli zaś problem okaże się poważniejszy możemy zaoferować Ci szereg usług dodatkowych.

Jak wygląda wykonywanie przez Waszą firmę drobnych napraw na drodze?

Po zgłoszeniu przez klienta chęci skorzystania z naszej usługi napraw na drodze przeprowadzamy dokładną rozmowę, a następnie wysyłamy jak najszybciej pod wskazany adres jednego z naszych specjalistów. Przybyły na miejsce fachowiec wyposażony jest w niezbędne narzędzia i sprzęt, dlatego też sprawnie i szybko może dokonać niezbędnych napraw. Zajmujemy się usuwaniem drobnych usterek nawet na środku drogi, a do tego gwarantujemy bezpieczeństwo i wysoką jakość usług.

Nie mogę odpalić samochodu. Czy Wasza firma jest w stanie pomóc w takiej sytuacji?

Tak, oczywiście. Posiadamy duże doświadczenie w awaryjnym uruchamianiu pojazdów, dlatego po zgłoszeniu takiego problemu przez klienta wysyłamy pod wskazany adres jednego z naszych specjalistów. Po dotarciu na miejsce zajmuje się on zdiagnozowaniem przyczyny awarii, a także przechodzi do wyeliminowania całego problemu. Już po krótkim czasie samochód jest sprawny i gotowy do dalszej trasy. W razie potrzeby nasz pracownik służy poradą i może zaproponować także inne usługi dodatkowe.

Ile kosztuje wynajęcie lawety i odholowanie pojazdu do warsztatu?

Cena jaką należy zapłacić za wynajęcie od nas lawety może być różna, ale zawsze jest bardzo atrakcyjna. Na wielkość kwoty wynajęcia lawety i odholowania pojazdu wpływa kilka czynników. Przede wszystkim jest to odległość od naszej firmy miejsca, w którym miało miejsce zdarzenie, a także długość trasy, którą należy pokonać do wybranego warsztatu. Dodatkowo w grę wchodzi również ilość i rodzaj usług, na które zdecyduje się klient. Nasze ceny są bardzo konkurencyjne i przystępne na każdą kieszeń.

Skończyło mi się paliwo na środku drogi. Czy mogę liczyć na Waszą pomoc?

Tak, nasza firma zajmuje się dowożeniem paliwa we wskazane przez klienta miejsce. Zazwyczaj dojazd zajmuje nam niewiele czasu, dlatego szybko możemy przejść do działania. W przypadku braku paliwa w baku pomagamy je uzupełnić natomiast, gdy w baku znajduje się nieodpowiedni rodzaj paliwa najpierw służymy pomocą w jego bezpiecznym usunięciu. Następnie uzupełniamy bak dowiezionym na miejsce paliwem i upewniamy się, że wszystko jest w porządku.

Gdzie odholujecie mój samochód uszkodzony podczas wypadku?

Miejsce do jakiego mamy odholować samochód z wypadku tak naprawdę może zostać wybrane przez klienta. Oznacza to, że to ty decydujesz, gdzie mamy odholować pojazd. Dla nas nie ma znaczenia czy jest to Twoje miejsce zamieszkania, wybrany warsztat mechaniczny czy inna lokalizacja. Możemy sprawnie i bezpiecznie przetransportować samochód w dowolne miejsce. Jeżeli jednak nie jesteś zdecydowany służymy swoją pomocą oferując zaprzyjaźniony warsztat mechaniczny.

Czy mogę zlecić Waszej firmie transport samochodu z innego miasta?

Oczywiście, że chętnie podejmiemy się wykonania takiego zlecenia. Nasza firma oferuje usługę transportu pojazdów na terenie kraju jak i z zagranicy, dlatego możemy zająć się przewozem Twojego samochodu z innego miasta bez najmniejszego problemu. Posiadamy w tym duże doświadczenie, a także odpowiedni sprzęt i wykwalifikowanych pracowników. Podczas ustalania wszystkich szczegółów zlecenia przedstawimy Ci naszą ofertę i warunki współpracy.

Ile czasu muszę czekać na zamówioną lawetę?

Jeżeli zamówiłeś lawetę w naszej firmie możesz być zawsze pewien, że dotrzemy na miejsce jak najszybciej jest to możliwe. Czas oczekiwania może trwać od kilku do kilkudziesięciu minut, a zależne jest to od kilku podstawowych czynników. Przede wszystkim w grę wchodzi pora dnia, a także natężenie ruchu ulicznego. Dodatkowo istotne jest miejsce zdarzenia i jego odległość od naszej firmy. Długość trasy wpływa na czas dojazdu na miejsce, ale zawsze staramy się skrócić czas oczekiwania do minimum.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
10 + 9

masz jakieś sugestie do faq? napisz do nas

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY