LAWETA.GLIWICE.PL

LAWETA GLIWICE I OKOLICE 24H

Firma

ZADZWOŃ TERAZ
530 775 333

KILKA SŁÓW O NASZEJ FIRMIE

Usługi holowania w Gliwicach – warto zapamiętać!

 

Nasza firma oferuje szeroki zakres usług związanych z holowaniem, transportowaniem pojazdów czy też ogólnie pojętą pomocą drogową. Ze względu na funkcjonowanie od wielu lat w branży poszczycić możemy się doskonałą wiedzą oraz dużym doświadczeniem. W swojej pracy stawiamy na bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów, dlatego też świadczymy usługi o najwyższej jakości. W wyposażeniu posiadamy przeróżne rodzaje sprzętu, urządzeń, a także narzędzi co pozwala nam wykonywać swoje usługi w sposób kompleksowy.

 

Co dokładnie oferujemy?

 

Wśród oferowanych przez nas usług można znaleźć między innymi holowanie pojazdów. Nasza firma od lat podejmuje się takich działań, dlatego robimy to w sposób profesjonalny. Świadczymy usługi lawetą w Gliwicach, a także całej okolicy. 

 

skontaktuj się »

Holujemy samochody osobowe jak i większe pojazdy, a podczas całego procesu zapewniamy im pełne bezpieczeństwo. Oprócz tejże usługi nasi klienci mogą zlecić nam transport dowolnych pojazdów z jednego miejsca na drugie. Chętnie wykonujemy także inne zlecenia, a mianowicie dokonujemy drobnych napraw na drodze czy też oferujemy swoją pomoc przy zmianie koła lub w innych sytuacjach.

 

 

Usługi holowania w Gliwicach – warto zapamiętać!

 

 

Jedną z opcji jaką oferujemy jest pomoc polegająca na awaryjnym uruchamianiu pojazdów. Jest to usługa ciesząca się dużym zainteresowaniem szczególnie w okresie zimowym. Dodatkowo pomagamy także z chęcią w innych kryzysowych sytuacjach takich jak chociażby brak paliwa w baku. Otóż świadczymy również usługę dowozu paliwa w dowolne miejsce.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
0 + 4

DOCIERAMY NA MIEJSCE BŁYSKAWICZNIE!

Celem naszej firmy jest niesienie pomocy wszystkim kierowcom, którzy znajdują się w potrzebie. Stąd też wykonując usługę lawetowania na terenie Gliwic i okolic nie ograniczamy się jedynie do holowania pojazdów. Zawsze jesteśmy otwarci na szerszą współpracę, a nasza wykwalifikowana ekipa jest w stanie rozwiązać każdy problem nawet na środku drogi. Swoje doświadczenie zdobywaliśmy na przełomie wielu lat, dlatego jesteśmy naprawdę dobrzy w tym co robimy. Gwarantujemy zawsze przyjemną atmosferę oraz komfort na każdym etapie współpracy, a naszym atutem są również przystępne na każdą kieszeń ceny.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY