LAWETA.GLIWICE.PL

LAWETA GLIWICE I OKOLICE 24H

Awaryjne uruchomienie samochodu

ZADZWOŃ TERAZ
530 775 333

Awaryjne uruchamianie SAMOCHODU

POMOC DROGOWA W GLIWICACH I OKOLICACH

 

Problemy z uruchomieniem samochodu spotykają wielu kierowców, a co najgorsze pojawiają się one w najmniej oczekiwanych momentach. Brak zapłonu na środku drogi lub przed ważnym spotkaniem nie jest niczym nowym dla nas – profesjonalistów działających w tej branży od długich lat. Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów umieściliśmy w swojej ofercie ciekawą usługę, która polega na awaryjnym uruchamianiu pojazdów. Na co dzień świadczymy usługi lawetą w Gliwicach i okolicy, ale w razie potrzeby chętnie niesiemy pomoc także w takich nietypowych sytuacjach.

 

Bardzo często, a zwłaszcza w okresie zimowym dochodzi do pojawiania się licznych problemów z odpaleniem i właściwym uruchomieniem samochodów. Takie sytuacje pojawiają się zazwyczaj wtedy, gdy na zewnątrz panuje niska temperatura i mróz.

 

 

skontaktuj się »

Długotrwałe wystawianie samochodów na takie warunki skutkuje bowiem rozładowaniem akumulatora, a w efekcie problemami z uruchomieniem pojazdu. Jednak nie zawsze przyczyną takiej sytuacji jest akumulator. Stąd też najważniejsza jest właściwa diagnoza. Aby jej dokonać należy posiadać odpowiednią wiedzę, a także doświadczenie.

 

 

laweta z Gliwic Co oferujemy?

 

 

Jako profesjonalna firma zatrudniamy jedynie prawdziwych specjalistów, którzy doskonale znają się na rzeczy. Stąd też zlecając nam wykonanie takiego zadania możecie mieć Państwo pewność, że zrobimy wszystko co w naszej mocy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
3 + 3

Jak wygląda awaryjne uruchamianie pojazdów?

Usługa jaką jest awaryjne uruchamianie pojazdów Gliwice polega przede wszystkim na wykonywaniu różnych czynności naprawczych mających na celu przywrócenie sprawności pojazdowi. Dzięki dużej wiedzy, a także wyposażeniu w niezbędne narzędzia przybyły na miejsce specjalista dokładnie analizuje przyczynę awarii, a także zajmuje się jej sprawnym usunięciem. W przypadku, gdy chodzi o rozładowany akumulator po prostu go ładuje, a gdy w grę wchodzą inne usterki – szybko i sprawnie je eliminuje. Zazwyczaj już po kilku minutach auto znów pracuje jak należy, a klient może ruszać przed siebie sprawnym pojazdem.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY