LAWETA.GLIWICE.PL

LAWETA GLIWICE I OKOLICE 24H

Dowóz paliwa

ZADZWOŃ TERAZ
530 775 333

Dowóz paliwa

w Gliwicach i okolicach

Celem naszej firmy jest świadczenie usług związanych z pomocą drogową, które pozwalają kierowcom pozbyć się stresu i kłopotów z samochodem. Jedną z opcji jakie oferujemy jest dowóz paliwa na terenie Gliwic pod wskazany przez naszych klientów adres. Doskonale zdajemy sobie bowiem sprawę z tego jak łatwo jest zapomnieć o zatankowaniu paliwa do samochodu. W efekcie auto staje na środku drogi, a kierowca jest w patowej sytuacji. Roztargnienie, stres lub zapominalstwo – przyczyn takiej sytuacji może być wiele. To wszystko może doprowadzić także do zatankowania nieodpowiedniego paliwa co może skutkować poważnymi problemami. Na szczęście czuwamy nad takimi sytuacjami świadcząc usługę dowożenia paliwa.

 

Zatankowanie nieodpowiedniego paliwa do baku to z pozoru błaha, ale w rzeczywistości jakże ważna sprawa. Otóż złe paliwo w baku prowadzić może do zniszczenia silnika, a także całego systemu w aucie, dlatego też tak ważne jest jego szybkie i skuteczne usunięcie.

 

skontaktuj się »

Na jego miejsce należy oczywiście wlać odpowiednie paliwo, które zostaje dostarczone na miejsce przez jednego z naszych pracowników. Klient chcący skorzystać z naszej pomocy powinien jedynie wykonać szybki telefon do naszej firmy. Po przyjęciu takiego zgłoszenia wysyłamy na miejsce wykwalifikowanego fachowca, który zajmuje się usunięciem złego paliwa, a także wlaniem na jego miejsce tego odpowiedniego.

 

 

Złe paliwo w baku – jaką oferujemy pomoc?

 

 

Nasza firma oferuje usługi lawetą w Gliwicach i okolicy, a sprawą priorytetową jest dla nas zawsze bezpieczeństwo i satysfakcja klientów. Stąd też swoje usługi świadczymy również w sytuacjach, gdy klient zapomni zatankować paliwa na stacji.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
3 + 4

Pusty bak – co teraz?

Otóż służymy swoją pomocą w postaci dowozu paliwa o każdej porze dnia co daje szansę na zapewnienie komfortu i wygody wszystkim kierowcom. Dzięki temu żaden klient nie musi martwić się, gdy auto stanie na środku drogi, a bak okaże się być pusty. Dowozimy paliwo w każde wybrane przez klienta miejsce w rejonie Gliwic i całej okolicy.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY