LAWETA.GLIWICE.PL

LAWETA GLIWICE I OKOLICE 24H

Drobne naprawy na drodze

ZADZWOŃ TERAZ
530 775 333

Drobne naprawy na drodze

POMOCY DROGOWEJ W GLIWICACH i okolicach

Nasza profesjonalna firma od lat zajmuje się świadczeniem usług lawetą w Gliwicach i okolicy. Każdego dnia działamy na tym obszarze stawiając zawsze na pierwszym miejscu zadowolenie naszych klientów. Ze względu na dużą awaryjność aut w naszej ofercie nie mogło zabraknąć opcji wykonywania drobnych napraw na drodze. Co kryje się pod tą usługą? O tym poniżej.

Drobne naprawy na drodze – na czym polega taka usługa?

Duża liczba przypadków, w których samochody odmawiają posłuszeństwa na środku drogi sprawiła, iż nasza firma wdrożyła zupełnie nową, ale bardzo ciekawą i przydatną usługę jaką jest wykonywanie drobnych napraw na drodze. Usługa ta cieszy się bardzo dużym uznaniem, gdyż pozwala na zachowanie komfortu i dobrego samopoczucia. Otóż w przypadku, gdy auto zostaje dotknięte niewielką awarią nie ma już potrzeby odholowywania go do warsztatu. Istnieje bowiem o wiele wygodniejsze dla kierowcy rozwiązanie czyli wykonanie naprawy na miejscu zdarzenia. Takie drobne naprawy na drodze w Gliwicach są wykonywane przez prawdziwych fachowców, dlatego też możemy zawsze zagwarantować najwyższą jakość usług.

skontaktuj się »

Aby zlecić naszym specjalistom wykonanie naprawy auta na drodze wystarczy w razie zaistnienia takiej potrzeby wybrać numer do siedziby naszej firmy. Po opisaniu wszystkich szczegółów jeden z naszych pracowników wysyła na miejsce odpowiedniego fachowca, który może szybko i sprawnie zająć się usuwaniem usterki.

 

 

Jak zlecić nam wykonanie drobnej naprawy auta na drodze?

 

 

Zgłoszenie chęci skorzystania z takiej pomocy jest zatem bezproblemowe, a samo dokonanie naprawy nie zajmuje zazwyczaj więcej niż kilka minut. Zawsze na miejsce wysyłamy profesjonalistów, którzy doskonale znają się na rzeczy. Dzięki temu naprawa auta jest skuteczna i nie sprawia żadnych problemów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
2 + 6

Co w sytuacji, gdy problem jest poważny?

Czasami zdarza się, że awaria, która dotknęła auto okazuje się być poważniejsza niż mogłoby się na początku wydawać. Stąd też w takich chwilach oferujemy holowanie pojazdów do warsztatów, gdzie mechanicy zajmą się usunięciem wszystkich uszkodzeń.

 

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY