LAWETA.GLIWICE.PL

LAWETA GLIWICE I OKOLICE 24H

Holowanie samochodów

ZADZWOŃ TERAZ
530 775 333

Holowanie samochodów

POMOCY i holowanie samochodów W Gliwicach

Od lat mamy przyjemność prowadzić firmę, która świadczy różne usługi związane z pomocą drogową. Naszym celem jest niesienie pomocy kierowcom i właścicielom pojazdów, którzy napotkali na swej drodze na kłopoty z pojazdem. Stąd też wśród naszych usług nie mogło zabraknąć opcji holowania, która okazuje się być bardzo przydatna o każdej porze dnia. Na drogach dochodzi bowiem do licznych wypadków samochodowych, a także awarii czy też usterek pojazdów. W takich sytuacjach nieoceniona okazuje się nasza pomoc.

 

Holowanie pojazdów – co oferujmy i na czym to polega?

 

Nasza firma od długiego czasu świadczy usługę lawetowania w Gliwicach oraz najbliższej okolicy. Zajmujemy się głównie holowaniem pojazdów z miejsca wypadków, a także uszkodzonych i niezdatnych do dalszej jazdy aut. W swoim wyposażeniu posiadamy solidne lawety, które gwarantują bezpieczny i sprawny hol pojazdów.

 

skontaktuj się »

Oczywiście nie bez znaczenia jest także nasza spora wiedza i ogromne doświadczenia. Dzięki obecności w branży od wielu lat możemy poszczycić się doskonałą znajomością tematu. Oferując usługę jaką jest holowanie pojazdów w Gliwicach pragniemy zapewnić naszym klientom bezpieczeństwo oraz komfort. Stąd też do każdego zlecenia podchodzimy w sposób profesjonalny.

 

 

Laweta z Gliwic – Gdzie działamy?

 

 

Głównym obszarem działania naszej firmy są Gliwice jednak bardzo często podejmujemy się także zleceń holowania na znacznie szerszym terenie. Nigdy nie zostawiamy w potrzebie kierowców, którzy napotkali na swej drodze na kłopoty z autem, a wręcz przeciwnie – szybko przybywamy z pomocą. Każdego dnia oferujemy swoje usługi lawetą w Gliwicach, a także w okolicznych miejscowościach.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
3 + 9

Gdzie odholowujemy pojazdy?

Pojazdy, które mamy za zadanie odholować z miejsca danego zdarzenia mogą zostać przez nas przetransportowane w dowolne miejsce. Oznacza to, że klient ma prawo wybrać konkretną lokalizację, a my zajmiemy się bezpiecznym odstawieniem samochodu właśnie w to miejsce. Najczęściej holujemy samochody do warsztatów mechanicznych, ale oczywiście na życzenie klienta możemy dostarczyć auto w każdy inny punkt.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY