LAWETA.GLIWICE.PL

LAWETA GLIWICE I OKOLICE 24H

Transport pojazdów

ZADZWOŃ TERAZ
530 775 333

TRANSPORT POJAZDÓW

laweta całodobowo z Gliwic

 

Nasza firma świadczy usługi w zakresie transportowania pojazdów na terenie kraju jak i zagranicą. Celem takiej oferty jest spełnienie oczekiwań i potrzeb naszych klientów, którzy pragną zlecić przetransportowanie własnego samochodu z jednego miejsca na drugie profesjonalnej i doświadczonej ekipie. Na co dzień świadczymy usługi lawetą w Gliwicach i okolicy, ale chętnie podejmujemy się także transportowania pojazdów na szerszym obszarze. Jedną z usług, które można znaleźć w naszej ofercie jest transport pojazdów na terenie Gliwic i nie tylko, do którego każdorazowo podchodzimy profesjonalnie i w pełni bezpiecznie.

 

 

Nawiązanie z naszą firmą współpracy oraz zlecenie nam transportu pojazdu jest niesłychanie proste. Otóż wystarczy jedynie wykonać jeden telefon lub wysłać wiadomość zawierającą wszystkie szczegóły zlecenia.

 

skontaktuj się »

Możliwe jest także złożenie nam osobistej wizyty w siedzibie firmy w celu dokładnego omówienia całej sprawy. Jako profesjonalna firma chętnie podejmujemy się transportowania samochodów na terenie kraju oraz innych państw. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, dlatego też każdorazowo dokładnie omawiamy warunki umowy z klientem. Jesteśmy także otwarci na różne potrzeby i oczekiwania klientów.

 

 

Jak można zlecić nam transport samochodu?

 

 

Decydując się na zlecenie nam przetransportowania pojazdu z jednego miejsca na drugie zyskujecie Państwo gwarancję zadowolenia, a także bezpieczeństwa pojazdu. Zdajemy sobie bowiem sprawę jak ważne jest zachowanie bezpieczeństwa podczas całego okresu transportu stąd też wprowadzamy wiele zabezpieczeń i działań ochronnych.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
3 + 10

Bezpieczeństwo transportowanych pojazdów

Dzięki temu możemy zapewnić Was, że powierzane nam do transportu pojazdy są w naprawdę dobrych rękach. Oprócz posiadania dużej wiedzy i doświadczenia w tym zakresie pochwalić możemy się również porządnym wyposażeniem. Jesteśmy bowiem posiadaczami solidnego sprzętu i urządzeń, które gwarantują bezpieczeństwo transportowanym pojazdom. Zawsze działamy także zgodnie z przepisami i normami prawnymi

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY