LAWETA.GLIWICE.PL

LAWETA GLIWICE I OKOLICE 24H

Zmiana koła

ZADZWOŃ TERAZ
530 775 333

Zmiana koła

POMOC Drogowa W Gliwicach

 

Jako profesjonalna firma zajmująca się od lat świadczeniem usług lawetą w Gliwicach jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom pełną obsługę i komfortowe warunki współpracy. Jedną z usług jakie oferujemy jest pomoc przy zmianie koła. Jak bowiem wiadomo nie każdy kierowca posiada do takiego zadania odpowiednie umiejętności, wiedzę czy chociażby sprzęt. Stąd też tak ważne jest by móc liczyć na fachową pomoc bez względu na porę dnia czy okoliczności. Swoją pomoc przy zmianie kół kierujemy do wszystkich kierowców podróżujących na terenie Gliwic, ale także całej okolicy.

 

 

Nawiązanie współpracy z naszą firmą, a dokładniej zlecenie nam zmiany koła jest niezwykle prostym zadaniem. Otóż wystarczy wykonać jeden telefon by nawiązać kontakt z jednym z naszych pracowników, który po otrzymaniu zgłoszenia zajmie się całą sprawą od początku do końca.

 

skontaktuj się »

Klient powinien jedynie przekazać informacje o swoim położeniu, a reszta należy już do nas. Po chwili na miejsce wyrusza jeden lub kilku specjalistów, którzy wyposażeni są w odpowiedni sprzęt i narzędzia. Oczywiście wszyscy nasi pracownicy to osoby doświadczone i posiadające odpowiednie umiejętności. Stąd też możemy zagwarantować, że zmiana koła w Gliwicach i okolicy to dla nas rutynowe zajęcie. Każdorazowo przykładamy się do swojej pracy, a dzięki dużej wiedzy doskonale wiemy jak sprawnie i bezpiecznie zmienić koło w każdym modelu auta.

 

 

Jak można skorzystać z naszej pomocy przy zmianie koła?

 

 

Nasza firma na co dzień świadczy usługę lawetowania w Gliwicach jednak kierując się dobrem naszych klientów służymy pomocą także na znacznie szerszym obszarze. W przypadku kłopotów ze zmianą koła czy też braku narzędzi, opony lub niezbędnej wiedzy zapewniamy swoją pomoc kierowcom z całego rejonu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
9 + 4

Gdzie oferujemy swoją pomoc?

O każdej porze dnia możemy wyruszyć z pomocą nie tylko do okolicznych miast i miejscowości, ale także wsi. Oczywiście służymy pomocą również na środku drogi co oznacza, że w sytuacji nagłego pęknięcia opony czy jej uszkodzenia możemy dokonać zmiany koła w każdym miejscu.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY