LAWETA.GLIWICE.PL

LAWETA GLIWICE I OKOLICE 24H

Dlaczego my?

ZADZWOŃ TERAZ
530 775 333

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

FLOTA NOWOCZESNYCH POJAZDÓW

 

Awarie pojazdów zdarzają się i będą się zdarzać, wręcz wydaje się, że zawsze mają one miejsce w najgorszym momencie. Jeśli tak się stanie, warto mieć przy sobie nasz numer telefonu. Wystarczy do nas zadzwonić – a my i nasza laweta Gliwice: kompleksowo zajmiemy się resztą!

 

Usługi holowania w Gliwicach – bardziej kompleksowo już się nie da!

 

Choć nikomu z Państwa absolutnie nie życzymy sytuacji drogowej, która prowadzi do konieczności skorzystania z usług lawetą, to jeśli już tak się zdarzy warto pamiętać iż my, z naszą profesjonalną flotą i wykwalifikowanymi pracownikami będziemy w stanie w pełni zadbać o powierzony w nasze ręce pojazd. W pełni to znaczy: bezpiecznie, sprawnie i w dobrej cenie.

 

 

skontaktuj się »

Dlatego właśnie warto oddać nam swój samochód lub ciężarówkę. Dlatego właśnie warto wybrać nasz numer, gdy pojazd nieszczęśliwie stanie z boku drogi. Przyjedziemy udzielić pełnego wsparcia, sprawdzimy co się dzieje, a jeśli faktycznie się nie uruchomi, zadbamy o bezpieczne holowanie we wskazane miejsce. Bez względu na potrzeby holowania będziemy tam, służyć fachową pomocą!

 

 

Dlaczego nasze usługi holownicze są najlepsze w Gliwicach?

 

 

Jesteśmy firmą, która zapewnia 24-godzinne usługi holowania w Gliwicach. Zapewniamy również:

 

  • pomoc drogową
  • awaryjne uruchamianie pojazdu,
  • wymianę opon
  • dostawę paliwa

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
5 + 7

DOCIERAMY DO MIEJSCA BŁYSKAWICZNE!

Z naszą pomocą każdy kierowca będzie mógł wrócić na drogę swoim samochodem dużo szybciej – co staje się możliwe właśnie, dzięki naszym usługom precyzyjnego holowania i pomocy drogowej na terenie Gliwic i okolic. Od wielu lat pomagamy kierowcom w potrzebie, którzy przez losowa sytuację byli zmuszeni stanąć z boku drogi, jednak dzięki nam okres oczekiwania na pomoc będzie znacznie krótszy aniżeli miałoby to miejsce w przypadku mniej sprawdzonych rozwiązań.

 

Mamy na swoim koncie wiele lat wspólnego doświadczenia, aby dzisiaj móc zapewnić Państwu najlepszą jakość pracy. Nasi sympatyczni współpracownicy pomogą: w każdej chwili, w każdym holowaniem awaryjnym w cenie, na którą stać każdego. Gwarantujemy!

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY